251,790 $

Apartamentowiec przy polach golfowych

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która znajduje się na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość jest zlokalizowana przy polach golfowych co czyni ją bardzo atrakcyjną pod kątem inwestycyjnym. Ze względu na ilość udogodnień oraz okolicy będą mogli cieszyć się Państwo ze spędzonego czasu oraz uzyskać bardzo dobry zwrot z inwestycji.

Właściciele apartamentu będą mogli korzystać z siłowni, basenów, placów zabaw dla dzieci, Club de Playa znajdującego się na pobliskiej plaży oraz dwóch restauracji. Kompleks znajduje się 30 minut od lotniska w Punta Cana, dzięki czemu nie będziemy musieli spędzać długich podróży po przylocie. Apartament znajduje się niecałe 10 minut pieszo od plaży.

Deweloper stworzył korzystne formy płatności. Jeden z nich, ten standardowy, składa się na opłatę rezerwacyjną w wysokości 5%, 15% wraz z podpisaniem umowy przedwstępnej, 60% kosztów podczas budowy oraz 20% podczas odbioru nieruchomości.

W Dominikanie właściciele apartamentów rynku pierwotnego mogą skorzystać ze specjalnego prawa podatkowego (CONFOTUR), które umożliwia zwolnienie od zobowiązań podatkowych, takich jak:
🖊 podatek transferowy od praw do nieruchomości (3% kwoty wartość nieruchomości)

🖊 podatek od nieruchomości – 1% wartości nieruchomości rocznie

Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz mieć ekspertów, którzy są liderami w branży nieruchomości i doradzą zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Cena : 251,790 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 109
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 3
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 3111

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Miejsce parkingowe
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych
Do 1 km do morza

Lokalizacja

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki