300,000 $

Cana Pearl Apartamenty

194 wspaniałych apartamentów przy polu golfowym Cana Bay, z przepięknym widokiem na jezioro i plażę. Jego wyjątkowy design to idealne miejsce na Karaibach.

Zatrzymaj się w jednym z apartamentów z 1, 2 i 3 sypialniami i rozpocznij dzień od wizyty na basenie bez krawędzi lub wybierz się na 5 minut spacer do niesamowitej plaży, aby skorzystać  z klubu plażowego Cana Bay. Dosłownie minutę od Cana Bay jest Hard Rock Hotel, gdzie możesz korzystać z innych udogodnień gwarantujących wspaniały czas: kolacja w jednej z restauracji a la carte, spacer po sklepach, noc zabawy w kasynie czy dyskoteka. , Cana Pearl to miejsce, w którym warto być.

Wszystkie mieszkania łączą w sobie wyjątkowy design, niezwykłe wrażenie przestronności i szeroki wachlarz komfort. Jasne pokoje z wysokimi sufitami i te wspaniałe widoki. Wyposażenie to
włoskie modułowe kuchnie i granitowe blaty, a każde sypialnie z łazienką. Krany, akcesoria łazienkowe oraz włoskie płytki porcelanowe, które zostały wybrane z prestiżowych europejskich marek o doskonałej opinii jak DURAVIT, HANSGROHE czy ITALGRANITI.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 300,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 150
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 3
Sypialnie : 2
Łazienki : 2
Status : Dostępny
Numer oferty : 1483

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Garaż
Miejsce parkingowe
Oddzielna kuchnia
Balkon/taras
Basen
Ogródek
Winda
Osiedle zamknięte
Przy polach golfowych
Do 1 km do morza

Znajdź(adres)

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki