780,000 $

Ocean Bay Apartamenty

Ocean Bay Beach Luxury Residences łączy luksus i styl w jednym miejscu. Stworzone by doświadczyć wyjątkowego stylu życia z wykończeniami najwyższa jakości, znakomitej spersonalizowanej usługi i wspaniałych widoków na ocean. To jest najbardziej ambitny i wzniosły projekt w tej tym rejonie Dominikany.

Rezydencje Ocean Bay znajdują się tuż przy plaży Bávaro w rejonie Punta Cana. Ocean Bay Luxury Beach Residences jest blisko lotniska w Pnta Cana, centrów handlowych i wielu znakomitych restauracji. Możesz też liczyć na usługi jak w pięciogwiazdkowym hotelu.

Nasze lobby oferuje wiele opcji, aby zadowolić najbardziej wymagające gusta. Są tu miejsca do wypoczynku, ćwiczeń, basen i opcje rekreacyjne dla wszystkich mieszkańców kompleksu. Znajduje się tu też ekskluzywny bar i restauracja.

Mamy też klub dla dzieci co stanowi idealną przestrzeń dla najmłodszych do zabawy zaprojektowany tak by dostarczyć bezpiecznej rozrywki i zajęć dla dzieci.

Szczegóły

Region : Punta Cana – Bavaro
Rodzaj nieruchomości : Apartament
Cena : 780,000 $
Rynek : Pierwotny
Powierzchnia (m2) : 260
Działka (m2) : 1000
Miejscowość : Bavaro
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 4
Status : Dostępny
Numer oferty : 1701

Funkcje

Oferty luksusowe
Klimatyzacja
Umeblowanie
Garaż
Miejsce parkingowe
Oddzielna kuchnia
Balkon/taras
Basen
Winda
Osiedle zamknięte
Widok na morze
Pierwsza linia brzegowa

Znajdź(adres)

Udostępnij Ofertę

Zapytaj nas o szczegóły, chętnie odpowiemyWyrażam zgodę na gromadzenie przez tę witrynę mojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki